sobota, 08 luty 2014 19:02

Finał konkursu „Kobiety są przyszłością” Wyróżniony

Finał konkursu „Kobiety są przyszłością”

Anna Bialik wiceprezes Argus Energy z Jasła została zwyciężczynią w międzynarodowym konkursie „Kobiety są przyszłością” w kategorii: Kobieta Wzór.


Konkurs „Kobiety są przyszłością” organizowany był w ramach projektu „WOMEN – realizowanie ponadnarodowej strategii celem przeciwdziałania odpływowi dobrze wykształconych kobiet”, a przede wszystkim, by uhonorować społeczne i gospodarcze zaangażowanie kobiet.
Konkurs przeprowadzono w trzech równoważnych kategoriach:
* Kobieta wzór
* Firma przyjazna kobietom
* Najlepszy start-up

W ramach każdej kategorii wyboru zwyciężczyń dokonało międzynarodowe jury w Berlinie, w skład którego weszły wyłącznie kobiety reprezentujące różne środowiska.

W kategorii: „Kobieta Wzór” zostało nominowanych 64 kandydatek. W szczególności jury zwracało uwagę czy dana kandydatka:
* Założyła lub/i przyczyniła się do realizacji wizji firmy/instytucji/stowarzyszenia;
* Ma duży wpływ na proces decyzyjny/ zarządzanie;
* Ma duży wpływ na kierunek strategiczny firmy/ instytucji/stowarzyszenia lub wspiera rozwój biznesu;
* Ma wpływ na szerszą publiczność (osoba opiniotwórcza).

W konkursie wzięły udział kandydatki z Niemiec, Polski, Węgrzech, Austrii oraz Słowenii.
Organizatorem konkursu było Ministry of Regional Development and Transport Saxony-Anhalt w Magdeburgu. Partnerem projektu w naszym regionie była Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Nagrody zwyciężczyniom w poszczególnych kategoriach zostaną wręczone podczas międzynarodowej konferencji 13 marca 2014 roku w Magdeburgu.
Zwyciężczynie zostaną przedstawione jako wzór do naśladowania w szeroko zakrojonej kampanii międzynarodowej na rzecz poprawy wizerunku regionów partnerskich jako regionów, w których kobiety mogą odnieść sukces.

Argus Energy

REKLAMA

fotografia dziecieca noworodkowa

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+1 # obserwator 2014-02-08 19:13
słodko :*
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+1 # Ewka 2014-02-10 10:02
Brawo Ania - Gratulacje !!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin