REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 05 grudzień 2013 20:30

Ostrzeżenie o silnym wietrze w dniach 5 – 7 grudnia

wiatr

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 20:00 dnia 2013-12-05 do godz. 10:00 2013-12-07 przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 90 km/h.


Wiatr południowo – zachodni, w nocy z czwartku na piątek skręcający na zachodni. Maksymalne porywy wiatru spodziewane są w drugiej połowie nocy z czwartku na piątek oraz w piątek. Wiatrowi okresami towarzyszyć będą przelotne opady śniegu, co spowoduje występowanie miejscami zawiei śnieżnych.

wiatr


W związku z ostrzeżeniem : UPRASZA SIĘ O:

1. Dokonanie zabezpieczenia mieszkań i domów oraz innego mienia przed silnym wiatrem (pozamykanie okien, drzwi).
2. Zabezpieczenie przedmiotów mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa (przedmioty na balkonach, parapetach okien itp.) pod wpływem silnych podmuchów wiatru,
3. Dostosowanie prędkości jazdy pojazdów samochodowych do warunków atmosferycznych.
4. Usunięcie samochodów z okolic drzew.

MIEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W JAŚLE 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin