środa, 30 październik 2013 11:34

Utrudnienia w ruchu na drodze Jasło-Nowy Żmigród Wyróżniony

1

W związku ze zdarzeniem na drodze wojewódzkiej relacji Jasło - Nowy Żmigród w Zarzeczu trwają utrudnienia w ruchu.

Samochód ciężarowy zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca nie doznał obrażeń. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo. Na czas usunięcia ciężarówki z jezdni droga będzie nieprzejezdna. Policja wyznaczy objazdy dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.
Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym 34-letni obywatel Rumunii jechał od Jasła. W Zarzeczu na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem.

2

1

Samochód zjechał z jezdni, wpadł w przydrożną barierę i uderzył w drzewo. Kierowca nie odniósł obrażeń. Policjanci zabezpieczyli miejsce kolizji oraz wykonują czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Obecnie ruch odbywał się wahadłowo. Na czas usunięcia ciężarówki z jezdni, droga będzie nieprzejezdna. Funkcjonariusze wyznaczą objazdy dla samochód osobowych przez miejscowości Majscowa – Dębowiec –Zarzecze. Samochody ciężarowe kierowane będą na objazd Jasło - Krosno drogą krajową nr 28. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.30.

KPP w Jaśle