niedziela, 27 październik 2013 18:08

Turniej miast – głosujmy na Jasło!

Turniej miast

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w turnieju „Moje ulubione miasto w Polsce”, organizowanego przez serwis Zumi.pl.

Do wygrania jest nagroda w postaci kampanii promocyjnej zwycięskiego miasta w serwisie Zumi.pl oraz w Onet.pl o wartości 100 tys. zł.

Konkurs ma formę rankingu, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast . Każde miasto ma równą szansę wygrania nagrody, ponieważ w rankingu uwzględniona jest proporcja liczby głosów do liczy mieszkańców.

Zachęcamy mieszkańców do głosowania w plebiscycie poprzez stronę: www.turniejmiast.zumi.pl
- w wyszukiwarce należy wpisać nazwę naszego miasta i następnie oddać swój głos. Z danego adresu IP można zagłosować tylko raz. Głosowanie trwa do 7 listopada br.

UMJ