poniedziałek, 30 wrzesień 2013 17:43

Jasielski Run and Roll

IS rolki

Jasielski Run and Roll - Biegi Uliczne i Jazda Szybka na Rolkach

Już w najbliższą sobotę (5 października) na obiektach jasielskiego Mosir-u odbędą się biegi uliczne i szybka jazda na rolkach. Głównym celem zawodów jest popularyzacja tych dyscyplin sportowych oraz promocja aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jasielski Run and Roll

Organizatorem zawodów jest MOSiR w Jaśle, Klub Sportowy SPEED Jasło oraz Miasto Jasło.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

UMJ