REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 05 wrzesień 2013 18:28

Pierwszy krok do literackiej sławy

Pierwszy krok do literackiej sławy

Rusza XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.


Piszesz wiersze lub opowiadania? Zamiast składać rękopisy w szufladzie, zaprezentuj swoją twórczość szerszemu kręgowi odbiorców. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Zapoznaj się z regulaminem konkursu i przyślij maksymalnie 5 wierszy lub 2 opowiadania. Regulamin konkursu i kartę uczestnika wraz z oświadczeniem można pobrać ze strony biblioteki: www.mbp.jaslo.pl. Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w regulaminie będą rozpatrywane przez jury konkursu. Prace laureatów zostaną nagrodzone i opublikowane w tomiku wydawanym przez bibliotekę. Dodatkowo z utworami laureatów konkursu będzie można zapoznać się oglądając wystawę nagrodzonych utworów w holu biblioteki, udostępnioną po uroczystym finale konkursu.
Termin nadsyłania prac upływa 10 stycznia 2014 r. Nie wahaj się! Spróbuj swoich sił! Może to będzie twój pierwszy krok do sławy.

Szczegółowe informacje:
Oddział dla Dzieci MBP w Jaśle
Magdalena Chart
Tel. 13 446 26 02 wewn. 35

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin