środa, 31 lipiec 2013 23:33

69 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego Wyróżniony

69 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

W dniu 1 sierpnia 2013 r. mija 69 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, ważnego wydarzenia w dziejach narodu.

Wzorem ubiegłych lat, dla jego przypomnienia oraz oddania hołdu i uczczenia pamięci uczestników i cywilnych ofiar Powstania, w dniu 1 sierpnia 2013 r. na terenie Miasta Jasła o godzinie 17.00 zostana włączone syreny na 1 minutę i będą emitowały dźwięk ciągły. Po usłyszeniu sygnału nie należy podejmować żadnych działań.

Burmistrz Miasta Jasła
Szef Obrony Cywilnej
Andrzej Czernecki

miastojaslo72

Jednocześnie dla uczczenia pamięci uczestników i cywilnych ofiar Powstania Warszawskiego prosi się o wywieszenie flag państwowych na budynkach.