poniedziałek, 22 lipiec 2013 12:27

Ambasador Konga w Jaśle

Philippe Elifa Abombo, ambasador Demokratycznej Republiki Konga oraz konsul Sanza Mulangu byli gośćmi burmistrza Jasła Andrzeja Czerneckiego.

Wizyta u burmistrza Jasła, była jednym z punktów wizyty przedstawicieli Konga, którzy w tym dniu (17 lipca br.) spotkali się z przedstawicielami jasielskich środowisk gospodarczych.
W siedzibie firmy Gamrat S.A. w wyniku przeprowadzonych rozmów pomiędzy Chargé d’Affaires a.i. Ambasady Demokratycznej Republiki Konga, a Zarządem GAMRAT S.A. podpisano list intencyjny, w którym strony wyraziły wolę rozwinięcia działalności gospodarczej na terenie Demokratycznej Republiki Konga.

UMJ