wtorek, 16 lipiec 2013 17:29

Bilety na basen kryty MOSiR w Jaśle

basen

Bilety na kryty basen - darmowe!

Zarząd Osiedla Śródmieście, informuje, że ma do rozdysponowania dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na tym osiedlu kilkadziesiąt biletów na basen kryty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Bilety należy wykorzystać w okresie wakacyjnym. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do siedziby Zarządu Osiedla Śródmieście w Jasielskim Domu Kultury - pokój nr 8, w dni robocze od 17 do 31 lipca, w godzinach od 16 do 17. Do odbioru biletów uprawnieni są prawni opiekunowie małoletnich.

Zarząd Osiedla Śródmieście

Bezpłatne bilety na kryty basen

1580 bezpłatnych biletów na kryty basen przekazało Miasto dla dzieci i młodzieży z 16 jasielskich osiedli. Zainteresowani otrzymaniem dwugodzinnych wejściówek powinni zgłosić się do przewodniczących zarządów osiedli wraz z pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów.

Akcja przekazywania bezpłatnych biletów na basen prowadzona jest już od kilku lat. W tym roku, ze względu na roboty budowlane prowadzone na odkrytym basenie, przygotowano wejściówki na krytą pływalnię.

Wejściówki trafiły na osiedla: Kopernika, Gądki, Niegłowice, Żółków, Rafineria, Ulaszowice, Hankówka, Sobniów, Brzyszczki, Śródmieście, Krajowice, Gamrat, Bryły, Mickiewicza, Górka Klasztorna, Kaczorowy.

UMJ