REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 08 lipiec 2013 14:48

Pijani rodzice z dziećmi na imprezie

Pijani rodzice z dziećmi na imprezie

Po ponad 2,6 promila alkoholu mieli w organizmach rodzice, którzy wraz z dziećmi wybrali się na plenerową imprezę.


Nietrzeźwego ojca „opiekującego” się 2-letnią córką zatrzymali policjanci, pijaną matkę z 7-letnią córką strażnicy miejscy. Wkrótce za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

W sobotę, po godz. 23 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w rejonie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, gdzie odbywała się plenerowa impreza, wałem przeciwpowodziowym spaceruje pijany mężczyzna z dzieckiem na rękach. Pełniący w pobliżu służbę patrol udał się we wskazane miejsce. Zgłoszenie potwierdziło się. Policjanci zatrzymali opisanego mężczyznę, którym okazał się 38-letni mieszkaniec Jasła. Wyraźnie czuć było od niego zapach alkoholu. Na rękach niósł swoją 2-letnią córeczkę.

W trakcie interwencji do policjantów podeszli strażnicy miejscy, którzy w pobliżu zatrzymali pijaną kobietę pchającą dziecięcy wózek, obok której szła jej 7-letnia córka. Okazało się, że jest to żona mężczyzny zatrzymanego przez policjantów. Nieodpowiedzialni rodzice trafili do komendy. Policjanci dzieci przekazali pod opiekę rodziny.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u obojga rodziców po ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Jeśli okaże się, że swoim zachowaniem mogli doprowadzić do zagrożenia życia albo zdrowia swoich dzieci grozi im odpowiedzialność karna. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

KPP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin