REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 10 czerwiec 2013 16:07

Wernisaż prac Eugenii Kuzyk – Czerwonki

Wernisaż prac Eugenii Kuzyk – Czerwonki

Jasielski Dom Kultury zapraszam w najbliższy wtorek (11 czerwca) o godzinie 17 na wernisaż prac Eugenii Kuzyk – Czerwonki.


Artystka z wykształcenia jest pedagogiem. Malowaniem zajmowała się w wolnych chwilach, swymi pracami obdarowując rodzinę i przyjaciół. Eugenia Kuzyk – Czerwonka od kilku lat jest na emeryturze, a malarstwo stało się jej prawdziwą pasją. Najchętniej maluje kwiaty, starając się uchwycić ich przemijający urok. Częstym tematem jej prac są również pejzaże przedstawiające różne pory roku, oraz urokliwe kościółki i cerkiewki. Brała udział w konkursach sztuki ludowej i nieprofesjonalnej organizowanych przez Jasielski Dom Kultury, w których jej prace były nagradzane i wyróżniane, oraz kilku wystawach zbiorowych. W 2005 roku prezentowała swe prace w Bibliotece Pedagogicznej w Jaśle. Obecna wystawa jest drugą indywidualną wystawą artystki.

pch(JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin