REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 04 czerwiec 2013 18:43

Święto rodzinnego czytania

Święto czytających rodzin

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Medyczna Szkoła Policealna im. Prof. R. Weigla w Jaśle zapraszają wszystkich sympatyków rodzinnego czytania na drugie urodziny Klubu Czytających Rodzin. Świętować będziemy 6 czerwca o godz. 17:00 w Czytelni Głównej MBP w Jaśle.


„Czytanie dzieciom – najlepsza inwestycja” – pod takim hasłem odbywa się tegoroczny XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w który jak co roku włączyła się jasielska biblioteka. To hasło jest również bliskie rodzinom, które już dwa lata spotykają się by wspólnie głośno czytać, bawić się i rozwijać rozmaite umiejętności. Czerwcowe spotkanie, któremu towarzyszyć będą wiersze J. Tuwima oraz zabawy przygotowane przy współpracy z Medyczną Szkołą Policealną w Jaśle, będzie okazją do tego, by przekonać się, jak wiele pożytku i radości zarówno dla dzieci, jak i rodziców, niesie głośne czytanie.

Święto czytających rodzin


Spotkanie Święto rodzinnego czytania odbywa się w ramach XII OTCD „Całe Jasło Czyta Dzieciom”, którego sponsorami są Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Jan Wątroba – Piekarnia-Ciastkarnia. Patronat medialny nad akcją sprawują: Telewizja TVJasło, ITV Podkarpacie, ITV Południe, oraz portale: terazjaslo.pl, jaslonet.pl, miastojaslo.pl, twojejaslo.pl, jaslo4u.pl, jasloinfo.pl, wirtualnejaslo.pl.

MBP Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin