REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 03 czerwiec 2013 09:51

Ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu i burzach z gradem

deszcz

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od 3 czerwca od 8.00 do 4 czerwca do 8.00 przewiduje się opady deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym.


Prognozowana wysokość opadów od 40 mm do 50 mm. W godzinach popołudniowych i wieczornych prognozuje się również burze. W burzy możliwy opad gradu i porywy wiatru do 60 km/h. Intensywne opady deszczu i burze mogą spowodować utrudnienia w komunikacji oraz lokalne podtopienia.
W związku z ostrzeżeniem uprasza się o dokonanie zabezpieczenia mieszkań i domów oraz innego mienia przed intensywnymi deszczami oraz dostosowanie prędkości jazdy pojazdów samochodowych do warunków atmosferycznych.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin