Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 14 grudzień 2021 09:32

Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego o zabójstwo

kajdankiZgodnie z postanowieniem sądu, 45-letni mieszkaniec Osobnicy najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Zgromadzony dotychczas materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Po godz. 19, dyżurny jasielskiej policji otrzymał zgłoszenie o znalezieniu ciała kobiety w domu jednorodzinnym w Osobnicy. Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, pod nadzorem prokuratora wraz z biegłym lekarzem sądowym, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności i szczegółowego przebiegu zdarzenia. Ciało kobiety zostało zabezpieczone celem wykonania autopsji.

Interweniujący policjanci zatrzymali w tej sprawie obecnego na miejscu 45-letniego syna kobiety. Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Jaśle mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Okoliczności tej sprawy będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa.

pw

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje