REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 23 marzec 2021 10:10

Ponad 1,8 mln zł na dokończenie budowy drogi 992

Ponad 1,8 mln zł na dokończenie budowy drogi 992Miasto Jasło przekaże ponad 1,8 mln zł na dokończenie budowy drogi 992.


Radni Rady Miejskiej Jasła udzielili zgodę na przekazanie kolejnego wsparcia finansowego dla Województwa Podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992. Środki w wysokości ponad 1,8 mln zł mają umożliwić dokończenie realizacji drogi, która połączy ul. Floriańską z ul. Grunwaldzką. W sumie na ten cel Miasto przekaże łącznie 4 mln 190 tys. zł (2,3 mln zł w 2019 r. i 1,8 mln zł w 2021 r.). Budowa połączenia pomiędzy rondami A. Lazarowicza i ks. K. Wojciechowskiego jest obecnie jedną z najważniejszych inwestycji drogowych na terenie Jasła i poprawiającą komunikację w mieście poprzez skierowanie na nią ruchu samochodowego na kierunku Jasło-Nowy Żmigród- granica państwa, odciążając tym samym ul. Metzgera i ul. 3-go Maja.

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin