wtorek, 24 marzec 2020 09:49

Aktualny stan zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu

coronavirusPrzekazuję aktualne dane liczbowe: obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6877 osób, a  7365 są poddane kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 55  osób.

Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1237 testów.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 30 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Odnotowano 1 zgon (15 marca).

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata