sobota, 21 marzec 2020 16:47

Place zabaw i siłownie na świeżym powietrzu zamknięte na czas epidemii

Place zabaw i siłownie na świeżym powietrzu zamknięte na czas epidemiiKażde gromadzenie się w miejscach publicznych niesie w tej chwili poważne ryzyko zakażenia się koronawirusem.

W trosce o zdrowie i życie mieszkańców Jasła, burmistrz podjął decyzję o zamknięciu: placów zabaw, siłowni oraz terenów rekreacyjnych znajdujących się na świeżym powietrzu (w tym Ogródek Jordanowski i teren rekreacyjny „Kwiatowa”). Obowiązywać będzie do odwołania.

- W tej chwili najważniejsze jest to, by ograniczyć kontakty międzyludzkie. Prosimy rodziców i opiekunów dzieci o przestrzeganie zaleceń związanych z profilaktyką i niekorzystanie z placów zabaw, zarówno osiedlowych, jak i tych miejskich. Apeluję o rozsądek i społeczną odpowiedzialność - mówi burmistrz Jasła Ryszard Pabian.

kwiatowa 2

Straż Miejska będzie systematycznie kontrolować te miejsca i interweniować jeśli będą się w nich gromadzili ludzie.

Urząd Miasta w Jaśle

ZAHURT JASŁO