poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:56

Bezpłatne bilety na otwarty basen

jasielski basenMiasto Jasło, jak co roku w okresie wakacyjnym, zaplanowało przydział bezpłatnych biletów na basen odkryty MOSiR dla dzieci i młodzieży z jasielskich osiedli.

Łącznie na osiedla trafi 1580 biletów o wartości 7 tys. 900 zł.

Jednorazowe wejściówki są do odebrania (przez rodzica lub opiekuna prawnego) u przewodniczących zarządów osiedli: Kopernika, Gądki, Niegłowice, Żółków, Rafineria, Ulaszowice, Hankówka, Sobniów, Brzyszczki, Śródmieście, Krajowice, Gamrat, Bryły, Mickiewicza, Górka Klasztorna, Kaczorowy.

UMJ