poniedziałek, 11 marzec 2019 11:42

Spotkanie z przedsiębiorcami - 15 marca Wyróżniony

Spotkanie z przedsiębiorcami - 15 marcaRzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Urząd Miasta w Jaśle zapraszają jasielskich przedsiębiorców na spotkanie dotyczące udzielania kompleksowych i proinnowacyjnych usług doradczych.

Spotkanie odbędzie się 15 marca, o godz.10 w Urzędzie Miasta w Jaśle.

Tematyka spotkania dotyczyć będzie:
- pomocy w znalezieniu partnerów zagranicznych;
- doradztwa w zakresie finansowania inwestycji proinnowacyjnych;
- audytu technologicznego;
- doradztwa w zakresie własności intelektualnej;
- organizacji misji gospodarczych i udziału w spotkaniach biznesowych typu B2B podczas targów krajowych i międzynarodowych.

Ze względów organizacyjnych do 13 marca prosimy o zgłoszenie swojego udziału w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości drogą mailową na adres lub telefonicznie pod numer 13 448 63 27.

Urząd Miasta w Jaśle