wtorek, 06 listopad 2018 13:57

Czego potrzeba mojej gminie? Spotkanie dla mieszkańców Jasła i okolicy Wyróżniony

Spotkanie dla mieszkańców jasła i okolic9 listopada, o godz. 15 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami Jasła.

Badanie ma na celu stworzenia planu działania (jako nowego instrumentu polityki regionalnej), który ma być częścią realizacji rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju i pozwolić na przełamanie barier rozwojowych danego obszaru.

Konsultacje realizowane są w ramach projektu realizowanego przez Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych (EUROREG) Uniwersytetu Warszawskiego i Instytut Geografii Przestrzennego Zagospodarowania Polskiej Akademii Nauk na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże opracować plan lokalnych potrzeb. Link do ankiety: https://goo.gl/forms/byVqARRxqMsgGNUj2

Urząd Miasta w Jaśle