Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

piątek, 12 październik 2018 12:42

100 drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości

100 drzew na 100-lecie odzyskania niepodległościW dniu 11 października br. przy Zespole Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle zorganizowano akcję sadzenia 100 drzew miododajnych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Starostwo Powiatowe odpowiedziało w ten sposób na inicjatywę Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Zarząd Województwa Podkarpackiego zorganizował akcję sadzenia drzew miododajnych. we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Działanie to jest żywym pomnikiem pamięci o wydarzeniach sprzed 100 lat. Jednocześnie jest doskonałym sposobem na ochronę bioróżnorodności oraz wzmocnieniem pszczelarstwa.

Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca

W akcję sadzenia drzew włączyli się parlamentarzyści: Alicja Zając – Senator RP, Bogdan Rzońca – Poseł na Sejm RP, samorządowcy na czele z Adamem Pawlusiem – Starostą Jasielskim i Tadeuszem Gorgoszem – Wicestarostą Jasielskim, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego i uczniowie.

Powiat Jasielski

Projektowanie stron internetowych Jasło