środa, 22 sierpień 2018 20:29

Remonty i modernizacje dróg w Jaśle Wyróżniony

Remonty i modernizacje dróg w Jaśle790 tys. zł przeznaczyło Miasto Jasło na rozpoczynające się właśnie przebudowy i remonty kilkunastu ulic. Prace mają zostać zakończone do końca października br.

Przetarg na wykonanie prac wygrało Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o. w Jaśle.

Wśród ulic osiedlowych przeznaczonych do przebudowy i remontu znajdują się: ul. Partyzantów (120 tys. zł), ul. Cicha (55 tys. zł), ul. Towarowa (64 tys. zł), boczna od Towarowej w kierunku ul. Dolnej (107 tys. zł) oraz ul. Rzeczna (56,6 tys. zł).

Remont obędzie się na ulicach: Wesołej (42,3 tys. zł), Krzywej (29,3 tys. zł), Rzemieślniczej (32 tys. zł), Kaczorowy (29,2 tys. zł), bocznej od Krakowskiej (25,4 tys. zł), bocznej od W. Pola (12 tys. zł), bocznej od Szopena (12,5 tys. zł) i Plażowej (poszerzenie 23,4 tys. zł).

Dodatkowo zostanie wykonane: asfaltowanie ul. Witosa od strony ul. 17 Stycznia (82 tys. zł), parking przy ul. Baczyńskiego 25 (36 tys. zł), łącznik ul. Szymborskiej z ul. Prusa (15,6 tys. zł) oraz remont ul. bocznej od ul. Sikorskiego (ok. 42 tys. zł)

Urząd Miasta w Jaśle