środa, 22 sierpień 2018 20:23

Informacja w sprawie wałów przeciwpowodziowych Wyróżniony

Informacja w sprawie wałów przeciwpowodziowych  W związku z licznymi zapytaniami i uwagami dotyczącymi utrzymywania oraz koszenia wałów przeciwpowodziowych znajdujących się na terenie miasta Jasła

,Urząd Miasta w Jaśle informuje, iż zarządcą wałów jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w Rzeszowie, Zarząd Zlewni w Jaśle.
Zatem wszelkie pytania dotyczące utrzymywania wałów prosimy kierować do zarządcy (Zarząd Zlewni w Jaśle, ul. Modrzejewskiego 12). Z informacji uzyskanych od administratora wałów przeciwpowodziowych ich wykaszanie jest w końcowym etapie.
Urząd Miasta w Jaśle