wtorek, 29 maj 2018 12:17

50 tysięcy złotych dla Gminy Jasło od Miasta Jasła Wyróżniony

50 tysięcy złotych dla Gminy Jasło od Miasta JasłaRadni Rady Miejskiej Jasła wyrazili zgodę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Jasło na przebudowę drogi w miejscowości Kowalowy w wysokości 50 tys. zł.

Pomoc ta umożliwi realizację przez Gminę Jasło przebudowy drogi, która znajduje się na terenie gminy Jasło przy granicy z miastem i stanowi część łącznika pomiędzy ul. Witosa, a ulicą Na Kotlinę. Daje to możliwość awaryjnego połączenia ul. Lwowskiej z ul. 17-go Stycznia w przypadku zablokowania ruchu pojazdów na tych ulicach. Dodatkowo droga ta może być wykorzystywana w celach rekreacyjnych dla ruchu pieszego oraz rowerowego.

Urząd Miasta w Jaśle