piątek, 18 maj 2018 10:30

Bezpłatne porady prawne dla seniorów Wyróżniony

Bezpłatne porady prawne dla seniorów

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle, w związku z realizacją „Programu Aktywności Lokalnej Miasta Jasła dla Seniorów na lata 2016 – 2020” zadanie nr 4 Rozwój poradnictwa specjalistycznego dla osób starszych w szczególności: prawnego i psychologicznego, informuje, że od maja br. w ośrodku prowadzone jest indywidualne, bezpłatne poradnictwo prawne dla seniorów (60 lat i więcej).
Porady prawne będą udzielane w każdy trzeci poniedziałek miesiąca w godzinach od 11:30 do 13:30 w pokoju 214. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 13 446 43 28 lub 13 443 70 16 celem ustalenia terminu spotkania.
MOPS Jasło