REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 21 marzec 2018 19:56

Burmistrz Miasta Jasła przyznał stypendia artystyczne

stypendium 2018Trzej jaślanie, Miłosz Nowakowski, Robert Król i Marcin Polar otrzymali w tym roku stypendium artystyczne.


Stypendia fundowane są od 2011 roku i przyznawane osobom zajmującym się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury. W tym roku, z ośmiu wniosków, które wpłynęły do Urzędu Miasta w Jaśle, Komisja stypendialna rekomendowała trzy osoby, którym Burmistrz Miasta Jasła przyznał stypendia artystyczne.

Są to: Miłosz Nowakowski (student Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie) na wykonanie cyklu prac malarskich o tematyce jasielskiej i przygotowanie wystawy powstałych prac (4 tys. zł), • Robert Król (poeta) na wydanie drukiem i promocję autorskiej książki poetyckiej „Polka” (3 tys. zł), • Marcin Polar (absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach) na postprodukcję i promocję autorskiego filmu dokumentalnego „Harda” (3 tys. zł).

Urząd Miasta w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin