czwartek, 15 marzec 2018 13:30

Weź udział w konsultacjach - zmiany statutów osiedli Wyróżniony

Weź udział w konsultacjach - zmiany statutów osiedliOd 12 marca do 16 kwietnia trwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany statutów osiedli.

Konsultacje prowadzone są w formie: elektronicznej (za pośrednictwem Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych) oraz tradycyjnej (poprzez wyrażenie opinii pisemnej w siedzibie poszczególnych Zarządów Osiedli lub w Urzędzie Miasta w Jaśle).

Statut osiedla jest najważniejszym dokumentem określającym między innymi zasady i tryb wyborów oraz organizację i zadania organów osiedla. Celem konsultacji jest zapoznanie mieszkańców z projektem zmian statutów osiedli oraz wysłuchanie opinii na ten temat.

Weź udział w konsultacjach i wyraź swoją opinię pod linkiem: https://konsultacje.um.jaslo.pl lub bezpośrednio w zarządzie poszczególnych osiedli.

Urząd Miasta w Jaśle