Informacje

Fotografia ślubna Jasło

informacje

środa, 07 luty 2018 16:12

Powołanie konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej Wyróżniony

Powołanie konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnejWojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła powołanie na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej dr. n. med. Andrzejowi Surowcowi.

Dr Surowiec jest ordynatorem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie. Na stanowisko konsultanta wojewódzkiego został powołany na kolejną pięcioletnią kadencję z dniem 1 lutego br.

Dr. n. med. Andrzej Surowiec z Wojewodą Podkarpackim

Konsultant w ramach pełnienia swojej funkcji wykonuje m. in. zadania opiniodawcze, doradcze i kontrolne dla organów administracji rządowej, podmiotów tworzących w rozumieniu przepisów o działalności leczniczej Narodowego Funduszu Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta jak również przeprowadza kontrole dostępności do świadczeń zdrowotnych na obszarze województwa podkarpackiego.

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie