Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 19 grudzień 2017 18:11

Przedszkolaki w studiu nagrań – posłuchaj pastorałki

przedszkolaki 1Przedszkolaki z grupy integracyjnej ,,Tygryski” z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle, pojechały na wycieczkę do Studia ROSLYN i nagrały pastorałkę.Głównymi celami wycieczki było: zwiedzanie profesjonalnego studia nagrań oraz zapoznanie dzieci ze specyfiką zawodu –realizator dźwięku a także dokonanie nagrania pastorałki.
Właściciel studia, zapoznał przedszkolaki z tajnikami pokoju realizatora dźwięku i innymi profesjonalnymi pomieszczeniami. W trakcie zwiedzania dzieci zadziwiła duża ilość sprzętu niezbędnego do nagrywania a przede wszystkim stół mikserski i duże okno, przez które można obserwować osoby nagrywające w sąsiednim studiu. Dzieci mogły też obserwować przebieg nagrywania ścieżki akompaniamentu przygotowany przez panią Barbarę Kotecką, który stanowił linię melodyczną do pastorałki.

 

 

przedszkolaki 2


Potem nadszedł czas na nagranie przygotowywanej na tę okazję pastorałki ,,Nie płacz dzieciątko”. Nasze podekscytowane niezwykłym wydarzeniem przedszkolaki z wypiekami na policzkach stawały wokół mikrofonów iw profesjonalnych słuchawkach brawurowo śpiewały utwór.
Po wyjeździe dzieciom pozostały nie tylko wspomnienia, ale też praktyczne umiejętności oraz pamiątka w postaci nagranej pastorałki. Tę wraz z najlepszymi życzeniami świątecznymi w imieniu całej społeczności przedszkola przesyłamy mieszkańcom Jasła.


https://soundcloud.com/user-560184781


PM9

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Poinformuj nas