Fotografia ślubna Jasło

informacje

środa, 13 grudzień 2017 09:40

Rusza plebiscyt „Sportowiec i trener Podkarpackiego Trójmiasta 2017” - czekamy na zgłoszenia jasielskich sportowców Wyróżniony

Sportowiec i trener Podkarpackiego Trójmiasta 2017Do 15 grudnia można jeszcze zgłaszać kandydatów do dziewiątej edycji konkursu na „Sportowca i trenera Podkarpackiego Trójmiasta”.

Celem plebiscytu jest wyłonienie dziesięciu sportowców i trzech trenerów najpopularniejszych na terenie Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2017 roku.

Kandydatów może zgłaszać kapituła plebiscytu oraz kluby sportowe i stowarzyszenia mające siedzibę na terenie miast: Jasła, Krosna i Sanoka. Z jednej sekcji sportowej danego klubu zgłosić można maksymalnie trzech zawodników i jednego trenera. Zgłoszenie powinno zawierać krótką charakterystykę kandydata oraz zdjęcie.

Podczas uroczystego zakończenia plebiscytu, który w tym roku odbędzie się w Krośnie, finaliści otrzymają okolicznościowe statuetki.

Plebiscyt organizuje Burmistrz Miasta Jasła, Prezydent Miasta Krosna, Burmistrz Miasta Sanoka oraz Nowe Podkarpacie Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje dostępne są w Urzędzie Miasta w Jaśle pok. 310 A lub pod nr telefonu 13 44 86 349.

Urząd Miasta w Jaśle