baner outlet 2017 swieta NS 900 165 MiastoJaslo

informacje

piątek, 17 listopad 2017 10:33

Zagłosuj na najlepszy baner Wyróżniony

baner 1Miasto Jasło ogłosiło konkurs na projekt miejskiego baneru promocyjnego w ramach jubileuszu 100. rocznicy odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Spośród zgłoszonych prac komisja wyłoniła trzy, na które teraz można oddać głos w głosowaniu internetowym.

Głosowanie trwa od dzisiaj (15 listopada) do 22 listopada pod linkiem https://um.jaslo.pl/pl/projekt-baneru-promocyjnego/

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 27 listopada br. Autor zwycięskiego projektu baneru otrzyma nagrodę w wysokości 2 500 zł (brutto). Natomiast zwycięski baner zostanie zamieszczony w centrum Jasła (w Rynku), a także będzie publikowany w ramach promocji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

baner 2

baner 3