informacje

niedziela, 29 październik 2017 13:52

Rozpoczęły się zgłoszenia do Jasielskiego Konkursu Piękności Wyróżniony

najpiekniejsz choinkaZapraszamy wszystkich posiadaczy żywych choinek z Jasła i okolic do zgłaszania ich do Jasielskiego Konkursu Piękności.

Wybory Najpiękniejszej organizowane są już kolejny raz, a nagrodą jest zaszczytne miejsce na podium, czyli na jasielskim Rynku. Uroczysta dekoracja Tej Najpiękniejszej odbędzie się do 6 grudnia.

Jeśli planujesz wycięcie choinki, daj jej szansę rozbłysnąć pełnym blaskiem i wywołać zachwyt dzieci. Już dziś zgłoś się do Urzędu Miasta w Jaśle, a wycinkę i transport zorganizujemy sami.
Bliższych informacji udziela Roman Marek, Kierownik Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta Urzędu Miasta w Jaśle, tel. 13 448 63 42 lub 608 206 672.

Nie zwlekaj – potrzebujemy tylko jednego drzewka.

Urząd Miasta w Jaśle