Fotografia ślubna Jasło

informacje

wtorek, 01 sierpień 2017 13:27

Roztańczeni szczudlarze Wyróżniony

4 „Korowód tańca”, to wspaniałe widowisko, które w piątek (28 lipca br.) wieczorem mogła - za sprawą Teatru Ulicznego „Highlights” z Kijowa na Ukrainie - obejrzeć publiczność licznie zgromadzona na jasielskim rynku.

Przez ulewę występ opóźnił się o prawie pół godziny, ale - jak się okazało - warto było czekać. Niezwykła żywiołowość, a zarazem lekkość i gracja tańczących na szczudłach aktorów, świetna muzyka, piękne układy choreograficzne, komiczne scenki oraz bogactwo i różnorodność kostiumów zrobiły wielkie wrażenie na widzach. Na zakończenie szczudlarze zaprosili dzieci do wspólnych pląsów w kółku, a potem chętnie pozowali do wspólnych zdjęć.

3

5

Spektakl zamykał pierwszy dzień Targów Miast Partnerskich, zorganizowanych 28 - 29 lipca br. w ramach projektu „W Karpaty w inne klimaty. Transgraniczna oferta turystyczna Jasło - Humenne”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Inetrreg V-A Polska - Słowacja 2014 - 2020.Współorganizatorem wydarzenia był Jasielski Dom Kultury.JDK - st