Informacje

Fotografia ślubna Jasło

informacje

niedziela, 23 lipiec 2017 11:54

Pierwszy w historii miasta zlot food trucków! Wyróżniony

Pierwszy w historii miasta zlot food trucków! 28 i 29 lipca w ramach odbywających się Targów Miast Partnerskich, na Placu Żwirki i Wigury zaparkuje 10 food trucków reprezentujących najnowsze trendy w ulicznym jedzeniu!

Będzie można spróbować: frytek francuskich i belgijskich, angielskiego fish & chips, węgierskich kurtoszy, amerykańskich burgerów, kuchni tex-mex, kanapek z pulled pork, rzemieślniczych lodów, pierogów z pieca, łódzkiego kugla i kiełbas oraz podrobów z kociołków.
Takiej imprezy kulinarnej jeszcze w Jaśle nie było! Przyjdź, zaproś znajomych, zabierz rodzinę – będzie pysznie!

UMJ