REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 19 maj 2017 13:59

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W JASIELSKIEJ KOMENDZIE

przedszkolakiDzieci z Kubusiowego Przedszkola w Jaśle, odwiedziły komendę. Policjanci oprowadzili najmłodszych po budynku i opowiedzieli o swojej pracy.


Podczas tej niecodziennej ,,lekcji” funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, w domu i w przedszkolu.
Wczoraj jasielskich policjantów odwiedzili podopieczni Kubusiowego Przedszkola w Jaśle. Dzieci miały możliwość poznania pracy policjanta oraz zobaczenie sprzętu, jakim dysponuje taki policjant. Niezwykłym przeżyciem dla przedszkolaków, był pokaz policyjnych motocykli i radiowozów. Duże wrażenie wywarły na maluchach sygnały świetlne i dźwiękowe.

 

przedszkolaki 2

 

Podczas wizyty dzieciom zostały przypomniane podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się podczas codziennych zabaw oraz w czasie zbliżających się wakacji. Policjanci mówili także o prawidłowym poruszaniu się po drodze zarówno pieszo jak i rowerem oraz konieczności jazdy w pasach bezpieczeństwa podczas podróży samochodem z rodzicami. Na pamiątkę, dzieci zrobiły sobie wspólne zdjęcie na tle policyjnego radiowozu.

pw

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin