REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 22 luty 2017 09:33

"Zbiornik Kąty - Myscowa w Planie Junckera

Zbiornik"Zbiornik Kąty - Myscowa w Planie JunckeraW wyniku intensywnych zabiegów posła Bogdana Rzońcy, Ministerstwo Środowiska zajęło bardzo obiecujące stanowisko w sprawie budowy zbiornika retencyjnego Kąty – Myscowa.


Jak wynika z odpowiedzi Ministra Mariusza Gajdy, zadanie to zostało ujęte na Liście potencjalnych Projektów rządowych do wsparcia w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Inwestycji Strategicznych (Plan Junckera).

Minister Środowiska poprzez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie poszukuje szybkich i dobrych rozwiązań dla budowy zbiornika Kąty – Myscowa. Dla realizacji tej inwestycji, a w szczególności przygotowania raportu środowiskowego, znalazły się środki w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Jak informuje w załączonym piśmie Minister Mariusz Gajda, Ministerstwo Środowiska jest bardzo zainteresowane szybkim rozpoczęciem realizacji budowy zbiornika wodnego Kąty - Myscowa."

katy a

katy b


Biuro Prasowe posła Bogdana Rzońcy

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
-1 # Józinek 2017-02-23 16:34
Z niejakim żalem zawiadamiam,że z pisma Pana Ministra jasno wynika, że oto Pan Poseł nie ma żadnego wpływu na planowanie tej inwestycji. Może więc, zamiast bezrefleksyjnie wieszać tu bajki o wszechwładzy znanego politologa gospodarki wodnej, zechcieliby Państwo zachować minimum obiektywizmu? Już tytuł tego tekstu nie odpowiada prawdzie. Jest "na wyrost".No ale rozumiem,że to w Jaśle przyjęte.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
0 # xzv 2017-02-23 17:16
Ale to artykuł z biura poselskiego? Pan chyba nie przeczytał, że to biuro poselskie p. Rzońcy jest jego autorem. teraz przynajmniej można zobaczyć co jest grane. Że mówią tak, a w piśmie jest tak. Słuszna Pana uwaga.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin