czwartek, 15 wrzesień 2016 09:25

Bezpłatne szczepienia dla jasielskich seniorów – od 19 września

UM 2

Bezpłatne szczepienia dla jasielskich seniorów – od 19 września

Od 19 września br. osoby powyżej 60 roku życia zamieszkałe na terenie miasta Jasła mogą bezpłatnie zaszczepić się przeciwko grypie. Zadanie finansowane jest z budżetu Miasta Jasła.

Szczepienia odbywać się będą w budynku Centrum Zdrowia dr Mastej przy ul. Staszica 17 A w Jaśle, od poniedziałku do piątku, w godz. 800-1800.

Do szczepienia należy zgłosić się z dowodem osobistym i zaświadczeniem od lekarza, że można poddać się szczepieniu. Istnieje możliwość wcześniejszej rejestracji osobiście lub telefonicznie (tel. 13 44 38 000).

UMJ