czwartek, 15 wrzesień 2016 09:06

Utrudnienia w ruchu na drodze relacji Osiek Jasielski - Mytarz

ruchInformacja dotycząca utrudnień w ruchu na drodze relacji Osiek Jasielski - Mytarz

Uprzejmie informujemy, że Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych w Jaśle, Wykonawca robót związanych z przebudową drogi powiatowej Nr 1893R Osiek Jasielski – Mytarz, rozpocznie układanie warstwy wiążącej i ścieralnej całą szerokością drogi w dniach 15, 16 i 17 września br., tj. czwartek, piątek, sobota, w godzinach od 700 do 1900. Wiązało się to będzie z całkowitym zamknięciem ruchu kołowego na odcinku 1 km od ronda w Osieku Jasielskim w kierunku miejscowości Mytarz.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, termin zakończenia prac może ulec zmianie.
Za utrudnienia na rozbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle