REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 26 sierpień 2016 12:36

„Lato w regionach” w Sanoku, Rudawce Rymanowskiej i Jaśle

1W ostatnią niedzielę wakacji na ogólnopolskiej antenie TVP3 ukażą się kolejne odcinki z cyklu „Lato w regionach” realizowane przez Telewizję Rzeszów. Tym razem dziennikarze odwiedzą aż trzy miejsca na Podkarpaciu, a będą to kolejno Sanok, Rudawka Rymanowska i Jasło. Relacje na antenie TVP3 o godz. 9:45, 11:50 i 12:40.


Sanok, Jasło i Rudawka Rymanowska, to miejsca o wielu walorach turystycznych i kulturowych. Kamery TVP3 Rzeszów będą towarzyszyły odbywającym się tam w ostatnie dni wakacji imprezom: Zjazdowi Karpackiemu „Karpaty – Góry Kultury” w Sanoku, „Pożegnaniu Lata” w Rudawce Rymanowskiej i gromadzącym pasjonatów i miłośników winiarstwa z Polski i zagranicy Dniom Wina w Jaśle.

Rudawka Rymanowska


Plenerowe imprezy będą stanowiły punkt wyjścia do zaprezentowania widzom z całej Polski historii, kultury i atrakcji turystycznych tych miejscowości. Ostatnie w tym roku odcinki cieszącego się dużą popularnością programu „Lato w regionach” mogą stać się drogowskazem na kończące się wakacje. Dziennikarze Telewizji Rzeszów i ich rozmówcy zachęcą do odwiedzenia takich miejsc jak jasielskie winnice, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku czy naturalny amfiteatr przy wielkiej odkrywce skalnej w Rudawce Rymanowskiej. Wszystko po to, aby pokazać, że Karpaty i Beskid Niski, to tereny, w których każdy turysta może znaleźć coś dla siebie.

Emisje w niedzielę 28 sierpnia w TVP3
godz. 9:45 – SANOK
godz. 11:50 – RUDAWKA RYMANOWSKA
godz. 12:40 - JASŁO

Programy z cyklu „Lato w regionach” z Sanoka, Rudawki Rymanowskiej i Jasła można będzie obejrzeć również na stronie rzeszow.tvp.pl oraz w serwisach społecznościowych Telewizji Rzeszów.

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin