piątek, 22 lipiec 2016 16:27

Weź ramki – promuj swoje miasto Wyróżniony

Weź ramki – promuj swoje miastoMiasto Jasło przygotowało nową formę promocji.

Na ramkach tablic rejestracyjnych znajduje się miejskie logo, hasło promocyjne, a także adres oficjalnej strony internetowej. Ramki można odebrać bezpłatnie w Urzędzie Miasta w Jaśle.
Jest to forma mobilnej reklamy, która będzie docierać nie tylko do mieszkańców innych polskich miast, ale także do tych poza granicami naszego kraju. Zachęcamy miłośników Jasła do promowania naszego miasta, między innymi w taki sposób.
Żeby otrzymać ramkę promocyjną, wystarczy zgłosić się do Urzędu Miasta w Jaśle, z dowodem rejestracyjnym. Ramki wydawane będą w punkcie Informacji (parter) od piątku (22 lipca br.) do wyczerpania zapasów.
UMJ