piątek, 22 lipiec 2016 16:04

ZUS wstrzymuje przelewy świadczeń do SKOK „Skarbiec"

ZUS wstrzymuje przelewy świadczeń do SKOK „Skarbiec"Zakład Ubezpieczeń Społecznych wstrzymuje wypłatę świadczeń na konta klientów w Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej „Skarbiec” w Piekarach Śląskich,

a jej Oddziały działają na terenie województw: śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Jest to spowodowane decyzją Komisji Nadzoru Finansowego, która zawiesiła działalność wskazanej Kasy.
Prosimy wszystkich klientów, pobierających dotychczas świadczenia za pośrednictwem SKOK "Skarbiec" o pilny kontakt z najbliższą placówką ZUS i zmianę rachunku bankowego, na który mają być przelewane świadczenia.

Małgorzata Łyszczarz - Bukała

Rzecznik Regionalny ZUS