piątek, 29 kwiecień 2016 14:58

Do zobaczenia w Bibliotece!

mbp logo ziel poziomBiblioteka Główna MBP w Jaśle wraca do siedziby przy ul. Kołłątaja 1.

Przed nami jeszcze kilka tygodni pracy, ale mamy nadzieję, że już wkrótce biblioteczne pomieszczenia zapełnią się czytelnikami, uczestnikami zajęć i odwiedzającymi.
Obecnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwają prace nad rozlokowaniem zbiorów i materiałów. W związku z tym, że zmienił się rozkład pomieszczeń, a część książek będzie przeniesiona do magazynu zewnętrznego, prowadzimy inwentaryzację i pracujemy nad opracowaniem takiego systemu bibliotecznego, który będzie jak najbardziej odpowiadał naszym czytelnikom. Nasze wnętrza powoli nabierają kolorów, regały zapełniają się już książkami, ale wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że cieszyć się z powrotu do siedziby będziemy się dopiero wtedy, gdy dołączą do nas nasi użytkownicy.
Przez kilka tygodni prosimy jednak jeszcze o cierpliwość. Tymczasem zapraszamy do naszych filii bibliotecznych, które pracują bez zmian, zachęcamy także do śledzenia naszej strony internetowej www.mbp.jaslo.pl i profilu facebookowego, gdzie już toczy się nasz nowy, wzbogacony o aktywności online projekt językowy „ Polski – Pomysłowy”.
O terminie ponownego otwarcia Biblioteki Głównej przy ul. Kołłątaja 1 poinformujemy wkrótce.

MBP w Jaśle