REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 08 kwiecień 2013 17:50

FunEgnlish z Sieciakami!

FunEnglish z Sieciakami

Lubisz zwyciężać w grach komputerowych? Chciałbyś uczyć się języka angielskiego grając on-line?


Weź udział w ogólnopolskim konkursie językowym FunEnglish.pl!  W czwartek 11 kwietnia o godz. 15.30 podczas spotkania Klubu Sieciaka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędą się eliminacje konkursowe. Nauka języków obcych on-line to niezła zabawa! Tym razem Sieciakowi klubowicze będą mieli okazję „pobawić się” w naukę języka angielskiego i sprawdzić swoje umiejętności. Mali klubowicze wezmą udział w ogólnopolskim konkursie FunEnglish.pl. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat, a najlepsi językowi zawodnicy otrzymają nagrody ufundowane przez organizatora Funmedia. Jeżeli chcesz sprawdzić na ile znasz język angielski, pokonać innych czy prostu przekonać się, że angielski on-line może być naprawdę fun – przyjdź do biblioteki! Czekamy na Ciebie w czwartek 11 kwietnia, o godz. 15.30. 

MBP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin