REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 25 kwiecień 2016 20:06

Wokalista formacji Skangur i Chłopacy solo

Wokalista formacji Skangur i Chłopacy solo„9 lat”, to tytuł debiutanckiej solowej płyty Mateusza Mijala, autora takich hitów jak „Niech się ludzie śmieją”, „Winny” czy „Za to co mam”. Z okazji premiery, Mijal spotka się z fanami w jasielskim Empiku w Galerii Jasło już w najbliższą środę, 27 kwietnia.


Nad materiałem na krążek muzyk pracował od kilku lat. Dzięki temu album został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Oprócz nowych kompozycji na płycie nie mogło zabraknąć najbardziej znanych piosenek Mijala. Wśród gości pojawiają się: Liber, Stachursky czy Wojciech Łuszczykiewicz, lider zespołu Video.

Mateusz Mijal urodził się w 1986 roku w Jaśle. Od najmłodszych lat próbował swoich sił
w licznych konkursach i festiwalach młodych talentów. Ukończył krakowską Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w klasie trąbki. Brał udział w nagraniach studyjnych sekcji dętej grupy Ich Troje. Potem, przez niedługi czas, był wokalistą Skangura. Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku występował z zespołem Dukat, by później dołączyć do formacji Chłopacy, a następnie skupić się na karierze solowej.

27 kwietnia, godz. 18:00 

Empik Galeria Jasło
Jasło, ul. Jana Pawła II 37

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin