REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 22 kwiecień 2016 08:53

Łącznica kolejowa na trasie Krosno-Rzeszów – weź udział w konsultacjach

Łącznica kolejowa na trasie Krosno-Rzeszów – weź udział w konsultacjachDo 29 kwietnia trwają wstępne konsultacje społeczne dotyczące projektu budowy łącznicy kolejowej na trasie Krosno-Rzeszów, między liniami nr 106 i 108.


 

Celem projektu jest skrócenie czasu jazdy pociągów między Rzeszowem a Krosnem, Sanokiem i Zagórzem. Łącznica wyeliminuje konieczność jazdy do Jasła i zmiany kierunku. Konsultacje projektu prowadzi Centrum Zrównoważonego Transportu.

Ze względu na ważność tematu dotyczącego ziemi jasielskiej prosimy o szeroki udział w konsultacjach.

J S orientacja1

Spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu odbędzie się 25 kwietnia br. o godz. 17.00 w auli Państwowej Szkoły Zawodowej w Krośnie, ul. Kazimierza Wielkiego 4. Uwagi w konsultacjach społecznych można składać do 29 kwietnia za pomocą formularza na stronie www.krosno-rzeszow.pl lub listownie na adres: Centrum Zrównoważonego Transportu, ul. Żurawia 43/303, 00-680 Warszawa.

Więcej informacji, w tym materiały graficzne, dotyczące tego projektu znajdują się na stronie www.krosno-rzeszow.pl

UMJ

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin