REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 15 marzec 2016 12:11

Przeprowadzka MBP w Jaśle - Biblioteka Główna nieczynna do odwołania

Przeprowadzka MBP w Jaśle - Biblioteka Główna nieczynna do odwołaniaMiejska Biblioteka Publiczna w Jaśle informuje, że w związku z przenosinami do siedziby przy ul. Kołłątaja 1, Biblioteka Główna działająca obecnie w lokalach zastępczych (Oddział dla Dzieci i Wypożyczalnia dla Dorosłych przy ul. Czackiego 2, oraz Czytelnia Główna i Centrum Informacji Lokalnej przy ul. Kościuszki 47), będzie nieczynna od 17 marca br. do odwołania.


 

Mamy świadomość utrudnień, jakie przeprowadzka i zamknięcie Biblioteki niosą dla czytających Jaślan, ale jednocześnie przystępujemy do tego zadania z przekonaniem, że już wkrótce będziemy mogli zaproponować naszym czytelnikom komplet usług w wyremontowanych i na nowo zaaranżowanych wnętrzach. Jednocześnie przypominamy, że do 16 marca w Oddziale dla Dzieci i Wypożyczalni dla Dorosłych (Gimnazjum nr 1, ul. Czackiego 2) można wypożyczyć dwa razy większą ilość książek. Natomiast jeśli termin zwrotu książek wypożyczonych w tych działach przypadnie w okresie, kiedy Biblioteka będzie nieczynna, kary regulaminowe będą anulowane. O wszelkich zmianach związanych z funkcjonowaniem Biblioteki będziemy informować na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl, w mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem bibliotecznego newslettera i lokalnych mediów.

Zachęcamy również do odwiedzania filii bibliotecznych przy ul. Sobniowskiej 34 (Filia nr 1), ul. Kopernika 8 (Filia nr 2) oraz ul. Szopena 22 (Filia nr 3), które podczas przeprowadzki będą pracowały bez zmian.

MBP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin