Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 03 luty 2016 13:13

Piesza potrącona przez samochód

 Piesza potrącona przez samochódPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Jaśle. W rejonie przejścia dla pieszych potrącona została 32-letnia kobieta. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło w miniony piątek około godz. 20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-latek kierujący osobową toyotą, jechała w kierunku centrum miasta. Na ul. Lwowskiej, w pobliżu przejścia dla pieszych, potrącił 32-letnią mieszkankę Jasła przechodzącą przez jezdnię.

W wyniku potrącenia piesza trafiła do jasielskiego szpitala, gdzie z powodu doznanych urazów pozostała na dalszym leczeniu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Policjanci ustalili świadków, przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdu, wykonali dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

KPP Jasło

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje