środa, 03 luty 2016 13:13

Piesza potrącona przez samochód Wyróżniony

Piesza potrącona przez samochódPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Jaśle. W rejonie przejścia dla pieszych potrącona została 32-letnia kobieta. Piesza z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w miniony piątek około godz. 20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-latek kierujący osobową toyotą, jechała w kierunku centrum miasta. Na ul. Lwowskiej, w pobliżu przejścia dla pieszych, potrącił 32-letnią mieszkankę Jasła przechodzącą przez jezdnię.

W wyniku potrącenia piesza trafiła do jasielskiego szpitala, gdzie z powodu doznanych urazów pozostała na dalszym leczeniu. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Policjanci ustalili świadków, przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdu, wykonali dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

KPP Jasło