REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 05 styczeń 2016 15:48

24 Finał WOŚP w Jaśle

24 Finał WOŚP w JaśleJuż w najbliższą niedzielę, to jest 10 stycznia 2016 r. odbędzie się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Jak co roku czeka nas w Jaśle sporo atrakcji. Około godziny 13:45 po raz pierwszy zawita do Jasła na dworzec PKP specjalny Pociąg Papieski, który w tym dniu kursuje na trasie Kraków Główny – Jasło – Biecz – Gorlice - Kraków. Aby z nami pojechać wystarczy przyjść na nasz pociąg na dowolnej stacji zatrzymania, wsiąść wrzucić datek do puszki WOŚP w pociągu i cieszyć się podróżą i widokami Małopolski i Podkarpacia. Ustalone zostały minimalne kwoty, za konkretne relacje, zbliżone do podstawowej taryfy REGIO Przewozów Regionalnych (Patronat Honorowy: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego).

Rozklad PKP

O godzinie 15:30 na Jasielskim rynku Rozpoczną się pokazy, koncerty, licytacje. Do wylicytowania będą pamiątkowe monety wybite z okazji 650- lecia miasta Jasła – przekazane przez UM w Jaśle, również karnet na siłownię LadyGym, 3 bony o wartości 200 zł do zrealizowania w Restauracji Afrodyta, przekazane przez właściciela oraz przedmioty przyznane nam przez Fundację WOŚP – zegar ścienny, koszulki. Tradycyjnie o godzinie 20:00 wystartuje Światełko do nieba, a zaraz po nim wystąpi gwiazda wieczoru zespół Golden Life.

Sponsorem generalnym wydarzenia jest: Grupa LOTOS.

JS Consensus

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin