REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 22 październik 2015 19:56

Informacja dotycząca przedłużenia terminu zamknięcia drogi powiatowej Nr 1313R Jasło - Ryglice

Informacja dotycząca przedłużenia terminu zamknięcia drogi powiatowej Nr 1313R Jasło - RygliceInformujemy, że w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi przedłużony zostanie termin zamknięcia drogi relacji Jasło - Ryglice na odcinku Jodłowa - Dębowa.


Droga ta pozostanie zamknięta do dnia 30 listopada br. Na czas trwania robót ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami.
Na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 20:00 droga zostanie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy pojazdów o masie do 6 ton odbywał się będzieobjazdami przez Czermną, Wisową i Jodłową Górną.
W nagłych przypadkach wykonawca robót (firma Skanska S.A.) umożliwi przejazd służb ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi.
Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Starostwo Powiatowe w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin