środa, 14 październik 2015 15:11

Burmistrz nagrodził nauczycieli Wyróżniony

Burmistrz nagrodził nauczycieli 13 października, w przededniu Dnia Edukacji Narodowej, piętnastu nauczycieli szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest Miasto Jasło, odebrało nagrody Burmistrza Miasta Jasła.

Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła otrzymali: Ewa Wachel - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2, Ewa Pietraszek - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 4, Dorota Znamirowska - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 10, Danuta Sołtys – nauczyciel w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle, Dorota Sajdak - nauczyciel w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaśle, Aleksandra Sokołowska - nauczyciel w Zespole Szkół Miejskich nr 1, Izabela Skóra - nauczyciel w Zespole Szkół Miejskich nr 2, Wiesław Hap - nauczyciel w Zespole Szkół Miejskich Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle, Elżbieta Barwikowska - nauczyciel w Zespole Szkół Miejskich Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle, Grzegorz Tomkiewicz - nauczyciel w Zespole Szkół Miejskich nr 4, Maciej Ochałek - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 9, Renata Zemrys - nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 10, Anna Kamińska-Grzesiak – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4, Jerzy Gajda – dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle, Halina Jakubiec – dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1.

Nagrody ze specjalnego funduszu nagród mają charakter uznaniowy i przyznawane są nauczycielom za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej w tym realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasie zajęć organizowanych przez szkołę oraz realizacji innych zadań statutowych szkoły. Nagroda może być przyznawana nauczycielowi po przepracowaniu w szkole co najmniej jednego roku.

UMJ